Strona główna Wiadomości SP2 dla Offica 2007 już tuż tuż

Wybrana funkcja

  • ODCH.ŚREDNIE
    Zwraca średnią wartość odchyleń absolutnych punktów danych od ich wartości średniej.
Wiadomości
SP2 dla Offica 2007 już tuż tuż

W tym miesiącu  zostanie wydany drugi Service Pack dla Offica 2007. Premiera odbędzie się 28 kwietnia. Cześć zmian można uznać za rewolucyjne i dlatego też nie należy traktować tego SP2 tylko jako zbioru poprawek. Po pierwsze w tym wydaniu zostanie dodana obsługa standardu ODF 1.1. Oznacza to, że w Office 2007 będzie można edytować i zapisywać pliki ODT, ODS i ODP. Oprócz tego w standardzie będzie dostępna również obsługa formatu PDF – już nie będzie potrzeby pobierania dodatkowej wtyczki.

 

Oprócz tej największej zmiany wprowadzono wiele ulepszeń. W Excelu poprawiono jakość i szybkość wyświetlania elementów graficznych. Oprócz tego poprawiono jakość drukowania grafiki. Dodatkowo udostępniono w Wordzie i PowerPointcie nowe typy wykresów z Excela.

W przypadku Accessa udostępniono możliwość eksportu raportów do Excela oraz poprawiono integrację z tym narzędziem. Dodatkowo dokonano wiele poprawek związanych z importowaniem danych, drukowaniem i podglądem raportów, makrami, filtrami danych, itd.

Zwiększono również szybkość uruchamiania, zamykania, podglądu oraz przełączenia miedzy folderami w Outlooku. Podobne zmiany nastąpiły w PowerPoincie.

Oprócz tych głównych zmian w aplikacjach wprowadzono wiele mniejszych ułatwiających i przyśpieszających pracę wszystkich aplikacji MS Offica.

 

Dodaj swój komentarz

Twoje imię:
Twój e-mail:
Temat:
Komentarz:

Pytanie do eksperta

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

Logowanie



Książka

Ankieta

Jakiej wersji Excela używasz?