Serdecznie witam na nowo powstałej stronie o Excelu – Excel w Biznesie.pl – narzędziu, które bardzo wiele osób wykorzystuje w trakcie pracy i nie tylko. Na tej stronie znajdziesz wiele ciekawych informacji i porad, które pozwolą, Ci drogi czytelniku, na przyśpieszenie i zoptymalizowanie Twojej codziennej pracy z tym narzędziem. Jestem pewien, że niejednokrotnie zastanawiałeś się, czy jakiś czynności nie można zautomatyzować, bądź wykonać szybciej. Dzięki wiedzy zdobytej w czasie przeglądania tego portalu już nie będziesz musiał się tym martwić. W niepamięć, mam nadzieję, pójdą wszystkie obawy związane z tym, że nie zdążysz czegoś zrobić na czas, bądź pomylisz się w trakcie wykonywania czynności w Excelu w sposób nie w pełni zautomatyzowany.

Jeśli nie znajdziesz potrzebnej Ci informacji, bądź rozwiązania Twojego problemu zawsze możesz zadać pytanie naszemu ekspertowi. Jego wiedza pozwoli na rozwiązanie nawet najtrudniejszych problemów. Jeśli chcesz możesz do tego pytania dołączyć plik Excelowy.

Innym rozwiązaniem jest zadanie pytania na forum. Również tam nie zostaniesz pozostawiony sam. Jestem pewien, że pomocy udzielą Ci inne osoby uczestniczące w jego życiu. Nie należy się na razie przejmować niewielką ilością osób zarejestrowanych na forum, ponieważ podobnie jak strona wystartowało ono niedawno.

Zachęcam również do polecenia tej strony Twoim znajomym jeśli tylko spełniła ona Twoje oczekiwania.

Opublikowano: 02 marzec 2009, Kategorie: Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">